Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Kantinedienst

Kantinedienst:


Graag zorg dragen voor onderstaande:
* Sleutels en portefeuille graag voor aanvang van de kantinedienst afhalen bij Roelina ter Burg, Acacialaan 4 te Balkbrug. Graag na afloop kantinedienst weer retour.
* Koffie zetten: gebruik 2 afgestreken scheppen koffie voor een volle kan koffie
* Aanvullen koelkast onder de bar vanuit de grote koelkast en de grote koelkast aanvullen vanuit magazijn / achter.
* Aanvullen koffie/thee, plastic bekers, koffiemelk, suiker en roerstokjes
* Consumpties dienen contant te worden afgerekend bij de kantinedienst of op een briefje schrijven en in de bar ophangen met hierop de naam, datum en het bedrag. Pinnen is niet mogelijk.
! Denk eraan! Geen alcoholische dranken aan personen onder de 18 jaar!
* Afvalbakken zonodig legen. Plastic afval graag apart in de daarvoor bestemde plastic zak deponeren.
* Zorg bij het verlaten van de kantine dat:
- de baanverlichting uit is;
- de tafels schoon zijn
- de radio uit
- de kantine opgeruimd is.
(kopjes, glazen etc. staan weer op de plek waar deze behoren te staan).
Vriendelijk verzoek om NIET met een bezem de vloer schoon te maken. Mocht het erg vuil zijn, pak dan even de stofzuiger (in de dames-kleedkamer naast het toilet) om het ergste vuil, gravel weg te vegen
* De laatste bezoeker sluit het hek!

Hartelijk dank alvast voor jouw medewerking!
Als kantinedienst mag je 2 consumpties op kosten van de vereniging.

Bij het niet opdagen voor de kantinedienst wordt een boete van € 20,- in rekening gebracht.

APRIL Alleen invullen in cel met tijd en competitie zaterdag
1 Zo 1e Paasdag geen kantinedienst
2 Ma 2e Paasdag geen kantinedienst
3 Di 19:30 Jaap Roozenboom
4 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
5 Do 19:30 Trijntje Hogenkamp
6 Vr 19:00 Competitieteam Heren
7 Za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Henry Overmars
7 Za Theo Schipper
8 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
9 Ma geen kantinedienst
10 Di 19:30 Roel Kouwen
11 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
12 Do 19:30 Jeanet Otterman
13 Vr 19:00 Competitieteam Heren
14 Za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Erik Vos
14 Za Alwin Roze
15 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
16 Ma geen kantinedienst
17 Di 19:30 Henri van Keulen
18 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
19 Do 19:30 Bert Timmerman
20 Vr 19:00 Competitieteam Heren
21 Za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Jan Kok
21 Za Frits Hulsteijn
22 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
23 Ma geen kantinedienst
24 Di 19:30 Roel Kouwen
25 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
26 Do 19:30 Frederiek Veld
27 Vr KoningsDag! geen kantinedienst
28 Za Geen Competitie geen kantinedienst
28 Za
29 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
30 Ma geen kantinedienst
MEI Alleen invullen in cel met tijd en competitie zaterdag
1 Di Rien Moes
2 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
3 Do 19:30 Anke Veldhoen
4 Vr Dodenherdenking! Geen kantinedienst
5 za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Liane van Wijncoop
5 Za Marloes ter Burg
6 Zo hutsel groep draait dienst
7 Ma geen kantinedienst
8 Di 19:30 Jaap Roozenboom
9 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
10 Do Hemelvaart Dauwtraptoernooi 8.00 uur!
11 Vr 19:30 Competitieteam Heren
12 za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Harko Bols
12 Za Hans ter Burg
13 Zo 09:30 (moederdag) hutsel groep draait dienst
14 Ma geen kantinedienst
15 Di 19:30 Rien Moes
16 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
17 Do 19:30 Melinda Runhart
18 Vr 19:00 Competitieteam Heren
19 za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Inge Zandink - Bekema
19 Za Edwin Roozeboom
20 Zo 1e Pinksterdag geen kantinedienst
21 Ma 2e Pinksterdag geen kantinedienst
22 Di 19:30 Wim Tiemes
23 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
24 Do 19:30 Inge Zandink - Bekema
25 Vr 19:00 Competitieteam Heren
26 Za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Ronald Maas
26 Za Roel de Vries
27 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
28 Ma geen kantinedienst
29 Di 19:30 Piet Ozinga
30 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
31 Do 19:30 Gerrit Hogenkamp
JUNI Alleen invullen in cel met tijd en competitie zaterdag
1 Vr Competitieteam Heren
2 za Competitieteams + 2 leden van 15:00 tot 20:00 Arja Groen
2 Za Hans ter Burg
3 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
4 Ma geen kantinedienst
5 Di 19:30 Alwin Kouwen
6 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
7 Do 19:30 Ronald Maas
8 Vr Competitieteam Heren
9 za geen kantinedienst
9 Za geen kantinedienst
10 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
11 Ma Poule wedstrijden Enkel / Mix geen kantinedienst
12 Di Poule wedstrijden Enkel / Mix Coranne Folders
13 Wo Poule wedstrijden Enkel / Mix hutsel groep draait dienst
14 Do Poule wedstrijden Enkel / Mix Roel de Vries
15 Vr Poule wedstrijden Enkel / Mix geen kantinedienst
16 za geen kantinedienst
16 Za geen kantinedienst
17 Zo 09:30 (Vaderdag) hutsel groep draait dienst
18 Ma Poule wedstrijden Enkel / Mix geen kantinedienst
19 Di Poule wedstrijden Enkel / Mix Mirjam Klok-Lubbers
20 Wo Poule wedstrijden Enkel / Mix hutsel groep draait dienst
21 Do Poule wedstrijden Enkel / Mix Trijntje Hogenkamp -Nijboer
22 Vr Poule wedstrijden Enkel / Mix geen kantinedienst
23 Za Poule wedstrijden / halve finale Clubkampioenschappen Enkel / Mix: Wedstijdcommissie dienst!
24 Zo Finaledag Clubkampioenschappen Wedstrijdcommissie draait dienst
25 Ma geen kantinedienst
26 Di 19:30 Alwin Kouwen
27 wo 19:00 hutsel groep draait dienst
28 Do 19:30 Zwaantje Oostwoud
29 Vr geen kantinedienst
30 Za
JULI Alleen invullen in cel met tijd en competitie zaterdag
1 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
2 Ma geen kantinedienst
3 Di 19:30 Judith Broekman
4 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
5 Do 19:30 Zwaantje Oostwoud
6 Vr geen kantinedienst
7 Za geen kantinedienst
8 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
9 Ma geen kantinedienst
10 Di 19:30 Hilda Dijk- Veldhoen
11 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
12 Do 19:30 Harko Bols
13 Vr geen kantinedienst
14 Za geen kantinedienst
15 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
16 Ma geen kantinedienst
17 Di 19:30 Wim Tiemes
18 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
19 Do 19:30 Martin Hulleman
20 Vr geen kantinedienst
21 Za geen kantinedienst
22 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
23 Ma vakantieperiode geen kantinedienst
24 Di 19:30 Martin Hulleman
25 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
26 Do 19:30 Diana Berkenbos- van Veen
27 Vr geen kantinedienst
28 Za geen kantinedienst
29 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
30 Ma geen kantinedienst
31 Di Diny Schans
AUGUSTUS Alleen invullen in cel met tijd en competitie zaterdag
1 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
2 Do 19:30 Bert Timmerman
3 Vr geen kantinedienst
4 Za geen kantinedienst
5 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
6 Ma geen kantinedienst
7 Di 19:30 Judith Broekman
8 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
9 Do 19:30 Vrouwke Nijhuis
10 Vr geen kantinedienst
11 Za geen kantinedienst
12 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
13 Ma geen kantinedienst
14 Di 19:30 Robin Koerselman
15 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
16 Do 19:30 Vrouwke Nijhuis
17 Vr geen kantinedienst
18 Za geen kantinedienst
19 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
20 Ma geen kantinedienst
21 Di 19:30 Robin Koerselman
22 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
23 Do 19:30 Diana Berkenbos-van Veen
24 Vr geen kantinedienst
25 Za geen kantinedienst
26 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
27 Ma geen kantinedienst
28 Di 19:30 Henri van Keulen
29 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
30 Do 19:30 Trijntje Hogenkamp-Nijboer
31 Vr geen kantinedienst
SEPTEMBER Alleen invullen in cel met tijden
1 Za geen kantinedienst
2 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
3 Ma Poule wedstrijden Dubbel geen kantinedienst
4 Di Poule wedstrijden Dubbel Coranne Folders
5 Wo Poule wedstrijden Dubbel hutsel groep draait dienst
6 Do Poule wedstrijden Dubbel Jenny Wagenvoord
7 Vr Poule wedstrijden Dubbel geen kantinedienst
8 Za geen kantinedienst
9 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
10 Ma Poule wedstrijden Dubbel geen kantinedienst
11 Di Poule wedstrijden Dubbel Mirjam Klok-Lubbers
12 Wo Poule wedstrijden Dubbel hutsel groep draait dienst
13 Do Poule wedstrijden Dubbel Frederiek Veld
14 Vr Poule wedstrijden Dubbel geen kantinedienst
15 Za Poule wedstrijden / halve finale Clubkampioenschappen Dubbel: Wedstrijdcommissie draait dienst!
16 Zo Finaledag Clubkampioenschappen Wedstrijdcommissie draait dienst
17 Ma geen kantinedienst
18 Di 19:30 Hetty Hoevenberg
19 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
20 Do 19:30 Gerrit Hogenkamp
21 Vr geen kantinedienst
22 Za geen kantinedienst
23 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
24 Ma geen kantinedienst
25 Di 19:30 Koop Krul
26 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
27 Do 19:30 Hetty Krul
28 Vr geen kantinedienst
29 Za Najaarscompetitie???? Teams draaien zelf dienst??
30 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
OKTOBER Alleen invullen in cel met tijden
1 Ma geen kantinedienst
2 Di 19:30 Hetty Hoevenberg
3 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
4 Do 19:30 Harm Bloemberg
5 Vr geen kantinedienst
6 Za najaarscompetitie teams draaien zelf dienst
7 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
8 Ma geen kantinedienst
9 Di 19:30 Cor Nijenhuis
10 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
11 Do 19:30 Cor Nijenhuis
12 Vr geen kantinedienst
13 Za najaarscompetitie teams draaien zelf dienst
14 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
15 Ma geen kantinedienst
16 Di 19:30 Gré ter Horst
17 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
18 Do 19:30 Harm Bloemberg
19 Vr geen kantinedienst
20 Za najaarscompetitie teams draaien zelf dienst
21 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
22 Ma geen kantinedienst
23 Di 19:30 Gré ter Horst
24 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst
25 Do 19:30 Harm Bloemberg
26 Vr geen kantinedienst
27 Za najaarscompetitie teams draaien zelf dienst
28 Zo 9:30 hutsel groep draait dienst
29 Ma geen kantinedienst
30 Di 19:30 Diny Schans
31 Wo 19:00 hutsel groep draait dienst

Tennisclub de Reest Balkbrug
Locatie tennispark: Hoogeveenseweg 36 Balkbrug - tel. 0523-658647
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu